KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11652304
nr 1165 2304
Björn Selder
(1940-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad och daterad a tergo 1970, med dedikation, 15,5x15,5
Björn Selder, svensk grafiker och skulptör född 1940, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:32:23
23/2 19:41:46
Björn Selder
Läs mer om Björn Selder